[]

özel canlı yayın

Bir mekanda ayda 2 kez seminer verilecek. Bunu insanların evden online ve offline olarak izleyebilmesini amaçlıyoruz. Yaklaşık 100 kişi.Ve bunu yalnızca belirlediğimiz kişilerin izleyebilmesini istiyoruz, şifreli şekilde.

1-Hangi platform kullanılabilir? Ücreti nedir? Ekrandan kayıt alınıp çoğaltılmasının önüne geçebilir miyiz?

2-Böyle bir Web sitesi kurmanın maliyeti nedir?

 
Ekrandan kayıt alınıp çoğaltılmasının önüne geçebilir miyiz?
hiç zannetmiyorum. kafasına koyan adam, ekranın karşısına kamera koyar yine çeker. digiturk gibi belirli sürelerde beliren kod koyulsa bile kayıt sonrası o kod buzlanır.

vimeo'da şifre vardı galiba. onu araştırın derim.
  • sutlu nescafe  (06.11.19 12:55:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.