[]

instagram sorusu

Selam romalılar,

bir uzmanlık sorusu ile karşınızdayım. şimdi benim kendi hesabım var x olsun hesabın adı. bir de kendi telefonumdan arkadaşımın hesabına giriyorum yine y olsun onun da adı.

şimdi ben kendi telefonumdan x ve y den çıkış yapmadan aralarında geçiş yaparak ikisine de bakıyorum, mesajları okuyorum arkadaşlık isteklerini görüyorum falan. hem benim hem onun.

soru şu. ben kendi telefonumdan bunları yaparken aynı zamanda arkadaşımın telefonuna da x i mi tanımlamış oldum. yani o da benim mesajlarımı görebiliyor mu ? arkadaşlarımı vs.

iki hesap da kilitli hesaplar bu arada.

 
Hayır.
Arkadaşınızın telefonunu alıp, instagram uygulamasına girip, hesap ekle deyip şifrenizle giriş yapmadığınız sürecek öyle bir şey olmuyor.

  • kobuzchu kiz  (06.11.19 12:35:08) 
Benim ve arkadaşımın hesapları birbirimizde tanımlı ikinci hesap olarak. Log out olarak çıkış yapmadıysam yani sadece geçiş yaptıysam onun mesaj bildirimleri bana sürekli düşüyor. Eş zamanlı olarak görebiliyoruım


  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (06.11.19 15:17:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.