[]

calvin klein saat cami çiziği

arkadaşlar mineral-kristal camlı pahalı bir calvin klein saatim var. darbe almış farkında değilim iğne batırılmış gibi bir çizik/göçük var. bunu saatçi düzeltebilir mi yoksa cam mı değişecek ? denedim ama fotoğraf yükleyemiyorum duyuruda problem var zannederim. model k3w211 başına gelen varsa fikirleri çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim ilginize.
 
ben de biraderebi tane ck saat almistim. cok uzun zaman once. gecen camini kirmis. 270 e yenisini taktilar. ama onun cami duz degildi bombeli mombeli idi. daha sonra nette gene arabalar ile.ilgili forumlarda gezinirken aracin kirilan kismini tamir eden bi aparat gordum. uhu gibi bir sey surup birkac islemden geciriyorlar. cicek gibi oluyor. keske bu kiti alsaydim da para odeseydik dedim.

m.youtube.com suna bi bak derim. bunu kesin saatciler de yapiyordur. belki de sen de yapabilirsin.
  • turbo sadık  (06.11.19 12:24:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.