İlk defa ev kiraladım

Arkadaşlar pazartesi günü ilk defa ev kiraladım. Şimdi şunu düşündüm bu konut sigortalarında bazı firmalar kiracılar için boya/badana bile yazmışlar eğer poliçe yaptırırsak güya faydalanabiliyormuşuz. Hiç bu olaylara giren deneyen oldumu teoride çok hoş geliyor kulağa ama pratiğini yaşayan varsa merak içindeyim.

Özetle: konut sigortası yaptırıp gerçekten firmaların iddia ettiği üzere ücretsiz kombi petek bakımı, boya badana hizmeti vb sigortanın getirdiği yan hizmetlerden kullanıp hatta kullanabilen ve sonrasında memnun kalan var mı? Firmaların sundukları/sunacaklarını iddia ettikleri bu hizmetler gerçekten faydalı mı yoksa fasa fiso mu?

Şimdiden teşekkürler herkese

Anadolu sigorta yaptır haklı olduğun sürece verdikleri tüm teminatları karşılarlar

  • mg3929  (06.11.19 12:26:20)
O teminat durup dururken boya badana yapmak için değildir sanırım, bir hasar durumunda boya yenilemesi içindir.

  • John Bloor  (06.11.19 12:33:35)