[]

gün icinde veya sonrasinda rahatlamak icin neler yapiyorsunuz

spor disinda ne gibi onerileriniz var? ben internette takiliyordum arada geyik olsun diye, aksine daha fazla sinirlendigimi fark ettim. siz ne kadar sureyle neler yapiyorsunuz?
 
Yürüyüş, fotograf cekme, seyahat planlama (gitmeyecek olsam da), geyik, bir seyler izleme vs vs


  •   (06.11.19 10:53:11) 
yemek yapmak rahatlatıyor, güne başlarken 5-10 dak. esneme hareketleri-nefes egzersizleri de iyi geliyor. Yeni keşfettiğin bir müzik grubunun bir albümünü başka hiçbirşey yapmadan -internette sörf gibi- dinlemek de iyi geliyor.


  • candanag  (06.11.19 10:57:30) 
Yeme-içme-uyuma, uzun sıcak duş, yazın sahilde oturup mal mal boşluğa bakma.


  • pati  (06.11.19 11:09:12) 
bir hobim var. onu geliştirmeye çalışıyorum. üzerine eğitimler izliyorum ve üretmeye çalışıyorum. maddi bir beklenti olmadan.

ek olarak dil eğitimi videoları izliyorum. internette özellikle türkçe içerik takip etmemeye çalışıyorum.
  • zvonimir  (06.11.19 11:48:00) 
her akşam 2 saat bisiklete çıkıyorum.. stres atmak için en uygun yöntem!


  • strobist  (06.11.19 13:19:52) 
meditasyon


  • superb  (06.11.19 13:41:08) 
mal mal videolar izliyorum, özellikle tiktik vidoları acayip boşaltıyor beynimi


  • paramolacak  (06.11.19 14:02:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.