[]

ankara kedisi hangi mamayı yer?

sevgili duyuru arkadaşlarım 2.5 yaşında ankara kedisi sahiplendik ailecek.Ancak bu kedi et versek bile burun büküyor. Sadece yaş mama yiyor arada kuru mama yiyor. Bu kediyi güzelce hareketlendirecek iştahını açacak peşimizden koşturacak mama önerisi olan var mıdır?
 
Yaş mama kedilerin çikolatası gibi bir şey onu illa ki yer; kuru mamalardan da sevdiğini bulacaksın artık bi şekilde ama 2,5 yaşına kadar yaş mama yememiştir herhalde o yaşa kadar hangi kuru mama verilmiş onu öğrenme şansınız varsa her şey daha kolay olur.


  • angelus  (06.11.19 00:42:23) 
petshop'lar açık mama satar. paketlilerden kalite olarak farkları olmaz. azar azar deneme yanılma yöntemiyle sevdiği mama bulun. proplan ile başlayabilirsiniz belki.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.11.19 01:03:47) 
teşekkür ederim bakalım proplan alalım ilk başta :)


  • Speed writer  (06.11.19 02:07:15) 
bizim kedi safkan ankaralı. proplan seviyor en çok.


  • theseachange  (06.11.19 08:29:11) 
Haşlama tavuk verdiniz mi? Onu da severler. Tavuk ciğerini az yağda biraz kavurup verirseniz belki onu da sever.


  • Cremisi  (06.11.19 08:37:42) 
Yaprak döner veriyorum ben


  • Gecikmeli Tapa  (06.11.19 08:59:05) 
Benim rahmetli ankara kedileri proplan tavuğu severdi, balığa da hayır demezdi. royal canin'i de severek yiyorlardı.

Ayrıca devamlı yaş mama verirsen hayvan ishalden kurtulamaz ve diğer mamalara burun büker. arada sırada ver sadece
  • kimlanbu  (06.11.19 10:02:58) 
Pro plan, royal canin gibi icerigi bos mamalar almayin derim. Ya da az tahilli/tamamen tahilsiz mamalarin arkasiyla pro planda yazilanlari bi karsilastirin. Sokaktan mi sahiplendiniz, eski sahibinden mi? Bilgi alacaginiz biri yoksa gecmisten, hayvanin yeme duzeniyle ilgili, deneme yanilma yontemi tek cozum. Onunuze gelen mamayi yiyecek mi diye almayin.


  • la.luna  (06.11.19 13:20:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.