[]

Amerika'da dil okuluna dümdüz parasız gidebilir miyim?

Çok şey istiyorum gibi gözükse de merak ediyorum. Şimdi ben parasız bir adamım. 1 sene boyunca amerika'da çalışıp kazandığım para ile geçinsem bunu da dil kursuna ve geçimime versem oluyor mu böyle bişey yoksa böyle bi işe kalkışmak için cebimde 10-15 bin dolarımın olması şart mı?

10 15 bin tlm bile yok. amerika'ya kaçak göçmeye çalışmıyorum dilimi geliştirip türkiyeye geri dönecem de acaba yapılabiliyor mu diye sormak istedim.


 
öncelikle kurs ayarlayip sonra vizeye basvuracaksiniz.

kurs ve orada yasayacak para icin minimum 5 bin dolar filan göstermeniz gerekiyor kurs parasi dahil.

kurs parasini gitmeden ödemeniz lazim davetiye icin. 5 bin az olmus olabilir belki.
  • duygusuzromantik  (05.11.19 23:38:23 ~ 23:38:51) 
hocam öyle bir şey olsa insanlar ne diye gemiden atlasın, tellere tırmansın ice ile uğraşsın. okuyom ben yaa der geçer giderler.


  • denek hayatım  (05.11.19 23:46:10) 
eli yuzu duzgun hicbir ulke boyle bir profile vize vermez kardes, potansiyel siginmacisin cunku. green card'dan kovalayabilirsin ama paran, malin mulkun, saglam bir isin vs yok ise cok zor.


  • cooperr  (06.11.19 00:20:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.