[]

Kadın Parfüm

Selam size ey duyuru sakinleri.

Parfüm önerilerinizi bekliyorum, beyaz tenli, kahverengi saçlı kadın kişisiyim. Son kullandığım parfümu (Givenchy Hot Couture) sevdicek naftalin kokusu sandı. Oysaki parfümümün içini ferahlatması gerekiyordu.

Şekerli kokuları,fresh kokuları sevmiyorum. Benim gibi bir parfüm cahiline ne önerirsiniz?

 
Chanel Gabriel
Gucci Bloom

  • giovanne  (05.11.19 18:49:00) 
Giorgio Armani Emporio Diamonds
Lancome Tresor Eau de Parfum

Bir erkek olarak bu parfümler 10 numara :)
  • VIPCH  (05.11.19 18:54:24) 
Sekerli ve fresh sevmiyorsan baharatli parfümlere bak. Daha feminen durur sever msiin bilmiyorum. Ben hyptonic poison seviyorum dior. Pudrali manifesto vardi hala da var ama eski koku. Armani si de bayagi kullaniliyo


  • hindistan cevizi  (05.11.19 18:57:17) 
Ne bileyim işte, sarışınlara floral esmerlere baharatli gider geyiği var ya bilemedim.Cildim yağlı evet.

Yarın önerilen kokuları deneyeceğim bakalalim.
  • old possum  (05.11.19 19:02:19) 
Cacharel noa. Fazla fresh derseniz de amour amour

Benim favorim calvin klein obsession.
  • balik kraker  (05.11.19 19:45:31) 
shiseido zen ;)


  • sen de git sen de unut  (05.11.19 20:48:15) 
modern muse.
esta lader.

  • jimjim  (05.11.19 22:10:54) 
chanel chance ya da allure, yillardir ikisinden birini kullaniyorum, cok iltifat aliyorum. ilk sikinca agirmis gibi gelebilir (bana gelmiyor ama diyen var bunu), kokunun oturmasini bekleyin.


  • federer  (05.11.19 23:33:46) 
chanel chance (eau tendre) (en sevdiğim)
trussardi donna
salvatore ferragamo signorina
miss dior cherie blooming bouquet
  • isyankar tosbaga  (06.11.19 12:24:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.