[]

Bağırsak kurdu olmasından şüpheleniyorum

Tahlil yaptırmadan ilaç kullansam zararı olur mu?
 
"gerek yok tahlile falan, aban ilaca tum gucunle" dememizi mi bekliyorsun anlamadim.

cevap: hayir doktora git tahlil ol.
  • hot potato  (05.11.19 17:51:34) 
alfa-amilazı yüzeylerinde tutarlar anti-parazitik olarak pelin veya yavşan otu, kokar ağaç uygun olabilir tcmwiki.com


  • aegina  (05.11.19 17:57:17) 
Tahlil falan uğraşmadan kontil alıp kullanasim var benim de. Daha once kullanmıştım çiğneme tabletini.


  • biseysorcaktim  (05.11.19 20:11:55) 
Abi bagirsak kurtlari bagirsakta yasar bagirmasak da:)

Neyse espriden sonra hala hayattaysan sey diyecegim, tahlil dedigin cok basit bir is, bence git yaptir ciksin aradan. Isini saglama al, nolur nolmaz.
  • stavro  (05.11.19 21:03:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.