[]

İstanbul'da düğünle karışık party nerede yapılabilir?

Büyüklerle düğün ve nikah muhtemelen başka bir şehirde olacağı için, İstanbul'da arkadaşlarımızı, iş arkadaşlarımızı çağıracağımız 150 kişilik falan bir eğlence yapmak istiyoruz.
Yarı düğün gibi, DJ'li müzikli, yemeksiz-kokteylli, alkollü bir organizasyon olacak.

Haziran sonu gibi düşünüyoruz.
Tekne ilk seçenek değil ama gittiğiniz ve memnun kaldığınız tekne-organizasyon firmaları varsa onları da paylaşabilirsiniz.

Şehrin biraz dışında ev gibi bir şey kiralayıp organizasyon firmasıyla bir şeyler yapmak nasıl olur bir de sizce?

Teşekkürler.

 
eğer sadece arkadaşlar ise the game'le iletişime geçsenize, point otel barbaros'un alt katında. biraz değişikli ama çok eğlenceli oluyor. henüz gidip de eğlenmeyenle karşılaşmadım.


  • evde liyakat kalmamis  (05.11.19 16:46:24) 
@evde liyakat - hiç düğün olmuş mu ki orada ya? sanırım playstation'ın bir etkinliği olmuştu bir kez gitmiştim yıllar önce.
nasıl bir şey oluyor sadece parti marti?

  • nıç  (05.11.19 17:21:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.