[]

Yalnızlık

Derdimi şey edebilirsiniz öncelikle ama yine de yazayım.
25 yaşındayım. Çok yakın olduğum erkek arkadaşlarım var benim. Hem ilkokuldan hem liseden hem de ünvden. Bu konuda çok şanslıyım. Kız arkadaşım desek onda da hiç fena değilim. Beraber gezdiğim, evine gittiğim bir şeyler yapabildiğim kız arkadaşlarım var. Hatta arkadaş sayımı çok rahat artırabilirim. Ama bir eksiklik var yine de. Büyük ihtimalle bu sevgilim olmamasından kaynaklanıyor. En son kız arkadaşımla 1 yıl beraberdik ama öylesine. Duygu olarak 0 seviyesindeydi. Şöyle her şeyimi paylaşabileceğim beni heyecanlandıran bir kız arkadaşım olsun istiyorum ama yok. Hiç kimseye karşı böyle bir his besleyemiyorum. Galiba bu yüzden kendimi çok yalnız hissediyorum. Sorunum bu çözümü de belli gibi ama olmuyor işte. Herhangi bir yorumda bulunursanız sevinirim. 
Yeni insanlar tanımaya çalış ama bol bol olsun bu, şans ver onlara. Bunu yaparken kimsehe öyle hissetmiyorum diye kendini şartlarsan sonuç hep aynı olur zaten, sen de biraz tolerans göster ve aç kendini karşı tarafa.


  • wmeh  (05.11.19 15:59:28) 
Tam olarak karşıdakinden ne istediğinin farkında mısın peki? Belki tanıştığın kişilere kendini tam anlatamadığın için bir şey hissedemiyor olabilirsin.


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (05.11.19 18:04:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.