[]

basit bir internet sayfası yaptırma, ama nasıl?

daha önce yapılmış ve hesaplama içeren (maaş hesaplama robotu gibi bir şey, kaç saat çalıştın, hangi saatlerde çalıştın, kaç ödev yaptın, hangi sınavlaardan kaç hangi notu aldın vs. vs. gibi değişkenlere farklı ağırlıklar verilip en son hepsinin sonucunu toplayıp sonuç atıyorum 78 diyecek) bir sayfa yaptırmak istiyorum.

var olan bir sayfayı ücret karşılığında benim için kopyalayarak yeniden yaptırmak istiyorum.

burda yapacak olan var mıdır? veya yapabilecek birilerini nereden nasıl bulabilirim? aşağı yukarı kaç lira tutar?

 
özelden detayları bekliyorum knk.


  • datnet  (05.11.19 13:57:41) 
özelden gönder bakayım. formuller vs hazır mı hesaplama için?

hobi olarak yapılabilir.
  • ayin yazari  (05.11.19 15:37:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.