[]

Uyurgezerlik

Herkese merhaba,

Ergenlik çağımda sıklıkla uyurgezer aktiviteler düzenlemekteydim kendime :) yaklaşık 10 yıldır hiç böyle bir sorunum olmamıştı (aha yaşım ortaya çıktı)

Bununla alakalı olarak psikiyatri ile görüşmüş ve ergenlik döneminde normal cevabını almıştım sonra da geçti zaten.Ama dün gece tekrar bir uyurgezerlik durumu yaşadım. Yataktan kalktım, salona gidip ışıkları yaptığım anda uyandım.


Şu sıralar 20 yıllık kadın cinayetlerinin analizini yapıyorum. Acaba o mu beni ikincil travmaya soktu? Rüyalarim oldukça korkunç zaten. Psikolojik şiddetin allahini yaşadığım eski sevgilim de sürekli rüyama giriyor, rüyamdan da çok korkarak uyanıyorum.

Gece yatmadan meditasyon falan da yapıyorum ama demek ki yapmasam neler olacak.

Var mı böyle bir şey yaşayan ve çözüm bulan?

 
kendiniz cozmussunuz sebebini zaten. sebebi ortadan kaldirdiginizda uyurgezerlik de son bulacaktir. cozumu ise haliyle terapiye gitmek. emdr oneririm, travmatik durumlar icin hizli ve etkili bir cozum.


  • kasabanın en güzel kızı  (05.11.19 19:05:44 ~ 19:06:34) 
Çok teşekkür ederim kasabanın en güzel kızı :) EMDR bir ara düşündüm ama her nedense üzerinde durmadım. Tekrar araştırmakta fayda var


  • Sakinolmamlazim  (05.11.19 21:53:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.