[]

Amerika'nın Irak işgali döneminden Arapça bir şarkı

Bi kadın söylüyordu sanırım. Aşşırı popülerdi, her kesim deli gibi dinliyordu bunu. Tam Kurtlar Vadisi'nin popüler olduğu dönemlerde internet kafelerde falan deli gibi çalındığını hatırlıyorum. Söyleyen kadın siyah çarşaflı olabilir. Etnik müzikle hafif elektronik birleşimi gibiydi. Sabah aklıma geldi delirdim hatırlayamadım bi türlü. Herkesin bi kez denk geldiği bi şarkı yani baya bilinen bi şeydi..
 
  • Amaranta ursula  (04.11.19 21:19:28) 
Hahahah arapça değilmiş şarkı. Küçükken dinlediğim için peçeli kadın, ırak savaşi muhabbetine arapça diye kalmış aklımda.

Teşekkürler @Amaranta ursula
  • nundu  (04.11.19 22:58:34) 
0.55-1.00 arası hep onuncu yıl marşını anımsatmıştır. ve samsung e250


  • owaki  (05.11.19 00:40:49 ~ 00:41:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.