[]

tinder'a insta linkini veren kızlar

bunlarla ilerleyebileniniz var mı yoksa takipçi mi kasmaya çalışıyor bu arkadaşlar?

bir de diyelim ki yazdınız, ifşa etti. insiyatif karşının değil mi? :)


 
Takipci kasma peşindeler tabii ki. Tinder bu konuda muthis bir araç. Tinder sayesinde muazzam takipci yapiyorlar.

Takipci pesinde olmasa neden insta linkini versin zaten? Begenip eslesitigi adama soyler insagramini kolayca.
  • stavro  (04.11.19 19:12:15) 
abi tinder'da instasını verene yazınca ifşa edilmen için herhalde seviyesizlik ve yazılı taciz alanında rekor denemesi falan yapman gerekiyor. zaten günde kaç kişi yazıyordur, her birini ifşa etmekle mi uğraşacak.


  • i ve been mistreated  (04.11.19 19:12:34 ~ 19:13:24) 
İnsiyatif her zaman karşının.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.11.19 19:14:27) 
takipçi kasıyorlar.net
direkt sola

  • dafuq  (04.11.19 19:29:56) 
sadece takipçi kasıyorlar. bir kere başıma gelmişti. takipçi olunca ne oluyor çok merak ediyorum.


  • nothing in my way  (04.11.19 19:42:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.