[]

Aloe vera bitkisini nereden aldınız?

İnternetten güvendiğiniz yer var mı?
 
geçen sene bahçe marketten almıştım.


  • datnet  (04.11.19 14:20:27) 
Antalyada yaşıyorsanız size kendi sürümümden verebilirim epeydir üretiyorum :) doldu taştı her yer..


  • denizmaniaherif  (04.11.19 14:46:22) 
Kargoyla çelik yollayabilirim istersen.


  • la.luna  (04.11.19 14:49:03) 
satin almadim. aile evinden kokleyip evime tasiyorum.

cosku dolu buyumus bir bitkinin uygun yerinden kopartarak buyutebilirsiniz. yoksa etrafinizda marketlere geliyor, migros'a vs. buyuk marketlerin btki bolumunden alabilirsiniz.
  • jimicik  (04.11.19 15:11:51) 
@denizmania herif @laluna teşekkür ederim. Yaşadığım yerdeki çiçekçilerde de görüyorum da güvenemdiğimden sorayım dedim, çiçekçilerden alayım.


  • coca cola  (04.11.19 15:30:00) 
Iste cicekcilerden alma. :D evde buyumuslerden verelim diyoruz, yasatmasi daha kolay diye. Saksi bitkileri ve ciceklerinin en guzelleri elden ele gecenlerden olur. Etrafinda aleo vera yetistiren varsa, bi balkonda gorursen falan bi dal iste, onu ek topragina veya.


  • la.luna  (04.11.19 15:55:25) 
bazen yol kenarında oluyor, onlardan bir parça alıp dikilebilir

bilen arkadaşlar, tam neresinden keseceğiz ? bir el atın, ben de balkona dikeyim :)
  • MtKrt  (04.11.19 20:28:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.