Samsonite sırt çantası su geçirir mi?

yaklaşık 5k €'luk bir laptopı taşıyacağımız için su geçirmezlik özelliği çok önemli ancak hiç bir yerde bu özelliğine dair bir ibare bulamadık.

Almak istediğimiz model Samsonite CM5-09-007
bu veya benzer bir modeli denemişlerin yorumlarını almak istedik

Benim pilot tipi samsonite su geçirmiyor ama laptop çantası bilmiyorum.

  • ihanet kac kisilik  (04.11.19 10:12:14)
benzer bi model kullanıyorum. havuza vs. düşme deneyimim olmadı ama yağmur altında su geçirmedi hiç. sürekli yağmur yağan bir yerdeyseniz altından yağmurluk çıkan modellere bakabilirsiniz. daha garanti olur.

  • brkylmz  (04.11.19 10:29:06)
kısa yağmurlarda geçirmez. ama yoğun ve uzun yağış altında kalacaksanız şöyle bir şey almanızda fayda var.

www.decathlon.com.tr
  • babilbaligi  (04.11.19 10:56:33)
Samsonite bunlar icin su gecirmez demiyor. Ama dis yuzeyi bu cantalarin yagmur suyunu akitacagi sekilde yapmislar. Bir de disi karbon oldugu icin zor gecirir suyu. Yine de saganak yagislar icin cantaya yagmurluk alin, ya da siz pelerin seklinde yagmurluk alin, ustune gecirin kendinizle birlikte.

O kadar pahali labtop da samsonitela tanisinir bence cunku yere dustugunde canta vs bilgisayari sabit tutuyor, ezilmesine, darbe almasina izin vermiyor.

Bir de bilgisayarin yaninda su gecirmez kiliflar var bilgisayar icin, onu da dusunebilirsiniz. Nasilsa bilgisayar cikacak ve masaya konmayacak mi? kilif da sart.
  • kırmızıayakkabılıgargamel  (04.11.19 11:14:53)
thule çantalara bakın. su geçirmez özelliği test edildi, onayladı tarafımdan :)

  • delidir yakalayin  (04.11.19 23:55:46)