macaristan'dan vize alan var mı? (özel şirket çalışanı)

şirketten hangi belgeleri istediğinizi hatırlıyor musunuz?

as-visa denen firma çok karışık yazmış. hangisi şirket çalışanı, hangisi şirket sahibi için, belli olmuyor. onlara göre şunların hepsini çıkarmam gerek. doğru mu?

Faaliyet belgesi
Ticaret sicil gazetesi kaydı
Vergi levhası
İmza sirküleri
Maaş bordrosu
İşe giriş bildirgesi (barkodlu)
Ücret pusulası (son üç ay)
Ticaret odası şirket kaydı
İşveren izin mektubu

firmanın banka dökümünü de istiyorlardı sanki

  • dedim dedim de kime dedim  (04.11.19 10:00:52)
faaliyet belgesi,ticaret sicil gazetesi kaydı,vergi levhası,imza sirküleri,ticaret odası şirket kaydı - bunlar direk ik'dan alınacak şirkete ait dökümanlar

  • aynenbencede  (04.11.19 10:29:40)
firmanın banka dökümünü götürmedim ben. Hiç bir firma bu dökümü vermez zaten. faaliyet belgesi yeterli.

@aynenbencede'nin söylediği şekilde.
  • ayin yazari  (04.11.19 14:31:23 ~ 14:31:33)
evet bunların hepsi bir yere bağlı olarak çalışanların şirketlerinden isteyecekleri belgeler. imza sirülerini de koy derim. firma banka dökümü yok

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (04.11.19 16:11:14 ~ 16:11:36)