[]

Burda It's Peter ne anlam katıyor

youtu.be it's Peter – he's feeling blue diyor,
gene aynı şekilde youtu.be It's Peter - his mother's died diyor.

Bu "It's Peter" cümlesi nedir ya? Önceden birbirlerini tanıyanlar insanlar zaten hepsi.

 
İzlemedim ama "Peter işte, şöyle böyle...", "sorun Peter, kötü hissediyor", ya da "yine Peter, falan fıstık" şeklinde kullanılıyor muhtemelen.


  • depol  (03.11.19 21:48:08) 
soru aşçı karakterine sorulduğu için açıklamayı o şekilde yapıyor.

- sorun ne?
+ sorun peter. falan filan..

gibi düşünebilirsin. peter kısmı konu başlığı, falan filan kısmı konunun içeriği gibi oluyor.

youtu.be
+ look it's me. falan filan...
  • sinek kral  (03.11.19 22:20:57 ~ 22:22:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.