[]

Instagram işlerini fazla önemseyen erkek

Elinden telefon düşmeyen anlamında değil de sürekli kendisine like atanlarla, kendisine mesaj atanlarla, kendisini takip edenlerle vs. çok ilgilenen ve Instagram hesabı olmayan birini görünce bunu acayip garipseyen bir erkek... Hatta "Bir kişinin Instagram'ı yoksa bu beni şüphelendirir, hiç hoşuma gitmez." falan diyen bir erkek... Son zamanlarda böyle birçok kişiye rastladığım için normalliğini ayırt edemez oldum. Böyle birinde sıkıntı vardır, değil mi ya? Normal mi bu durum? Herkes böyle değil, değil mi?
 
Hayir, kesinlile herkes boyle degil. Bilhassa erkekler boyle degil asla. Bir erkegin boyle olmasi istisna.
Instagram artik hayatin bir parcasi oldu, bu bir gercek. Ama bir erkegin bu kadar kendini kaptirmasi cok siradan degil.

 • stavro  (03.11.19 20:47:11) 
böyle birinde sıkıntı vardır evet. kendini beğenilerle bozmuş. kafası gitmiş.


 • jelly bear  (03.11.19 20:48:01) 
Takıntı haline getirmiş instagramda yapıp ettiklerini. Bana pek sağlıklı gelmiyor. Kendi kızkardeşim de böyle. Sürekli seyahat ediyor ve gittiği yerlerden 64258655 tane fotoğraf paylaşıyor. Onları ne ara çektin, ne ara kırptın, ne ara yükledin, gittiğin yeri ne ara gezdin? Caption mevzusu var bir de, fotoyu öyle - afedersiniz- s.k gibi yayınlayamazsın, altına komik, sarkastik ya da uzun, anlamlı, alıntılı bir şeyler yazman, Tonlarca hashtag ekleyip servis etmen lazım. Anlatırken bile mideme ağrılar giriyor, anksiyetem azıyor. Çok normal değil gibi.


 • epistemic_regress  (03.11.19 20:48:46 ~ 20:52:44) 
Lisedeyken yakın bir arkadaşım vardı. Gerçi lise sonrası görmedim hiç. Neyse, gün içinde Instagram'da sürekli story - hikaye paylaşıyordu. En az 3 hikaye paylaşımı vardır. Neredeyse çocuğun günlük çizelgesini çıkarabilecek kadar hikaye vardı. En son sessiz aldım.


 • put it in your appropriate place  (03.11.19 22:08:30) 
narsisizm kokuları geliyor


 • calucifer  (03.11.19 22:20:14) 
yazdıklarından bu erkek net şekilde uzak durulması gereken bir insan olarak yorumlarım. Hatta ötesinde net geri zekalı diyebilirim.


 • basond  (03.11.19 23:16:27) 
böyle birinde sıkıntı vardır, normal değil. ne zamandan beri instagram kullanmamak anormal oldu? üsttekilerin hepsine katılıyorum ayırca.


 • Mossy  (03.11.19 23:56:43) 
Sıkıntı değil de gey olabilir


 • Gecikmeli Tapa  (04.11.19 08:25:27) 
kız olsa neyse de böyle erkek anormal


 • dafuq  (04.11.19 11:58:13) 
sikintili, antipatik, sig, keko


 • jimicik  (04.11.19 12:22:59) 
acilen ortamını değiştirmeni tavsiye ederim.


 • mirty  (04.11.19 13:14:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.