[]

Ankara çıkışlı ve konaklamalı Eskişehir turları

Baya bi bakındım ama Eskişehir'e günübirlik turlar var hep. Ben 1 gece konaklamalı istiyorum. Var mıdır?
 
kendin yapabilirsin eskişehiri kendin gezmen çok kolay.


  • jelly bear  (03.11.19 20:46:37) 
Beni tanısanız inanın kendi başına bakkala bile gitme dersiniz :) yer yön duygusu sıfır olan biriyim ve ilk defa gideceğim bir yere bilen birisiyle gitmem benim için daha hayırlı olur :)


  • hayvanat  (03.11.19 20:56:05) 
Tmm beraber gidebiliriz . Ama şu anda izmirdeyim. Aralikda ankara ta dönüyorum


  • opitseri  (03.11.19 21:29:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.