[]

mubi kullanan?

öğrenci ve akademisyenlere ücretsiz oluyor diye biliyordum edu uzantılı e-mail ile kaydolunca, ama şu an mail adresimden girip hesabımı aktive ettiğim halde hala "Please check your email to activate your free subscription." uyarısı çıkıyor. ekstra bir işlem daha mı yapmam gerek bilen var mı?
 
Yoo, edu uzantılı mailden onay verince başka bir şey gerekmiyor.


  • yukselen gunes evi  (03.11.19 19:14:46) 
başta üye olurken mail adresimi yanlış girmişim sonra ayarlardan düzelttim, ve gelen e-mail'e tıklayıp aktive ettim hesabı. bu durumdan kaynaklı bir karışılık mıdır çözemedim. yine netflix'e kaldık anlaşılan :( benzer durumu yaşayan tartovski sevdalıları varsa yazabilir mi


  • feykalade  (03.11.19 20:02:51) 
ben de benzer bişey yaşamıştım. support@mubi.com'a mail at.


  • tepedeki psychedelic adam  (03.11.19 20:06:33) 
sadece radyo televizyon okuyanlara değil dimi bu arada bu imkan, cilect falan yazıyor da


  • feykalade  (03.11.19 20:20:09) 
aslında öyleymiş sanırım, buradan mail'leştiğim kişi sinema bölümü değil ama olsun gibi bişey yazmıştı çünkü.

bu arada mubi'de üyeliğim eski bi üyelik edu uzantılı mail adresimle bi üyeliğim yok yani. ama mail'i edu uzantılı mail'den attım, gmail uzantılı hesabımı aktifleştirdiler.
  • tepedeki psychedelic adam  (03.11.19 20:26:50 ~ 20:28:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.