Adana Dürüm vs. Porsiyon

Yemeksepeti'nden bakıyorum
Adana Dürüm 17 TL
Adana Porsiyon 25 TL

İkisindeki et oranı aynı mı farklı mı?
Nedir genelde durum?

Evet Adana dürüm ve porsiyonda et oranı genellikle aynı olur. Porsiyonda ek olarak pilav falan getiriyorlar adana dışında. Adana'da ise porsiyon kesinlikle daha avantajlı, yanında gelenler kebaptan daha güzel bile olabiliyor çünkü.

Yalnız nerden alıyorsanız dürüm fiyatı yüksek geldi bana.
  • mentuhotep  (03.11.19 18:09:34)
Hayir genelde farkli olur.
Durumde tek sis, porsiyonda iki sis adana olur genel olarak.

  • stavro  (03.11.19 18:18:14)
Adana’nın yanında pilav olmaz meze olur pide olur söğüş olur ama pilav olmaz o Adana kebap değildir. Porsiyon veya dürüm farketmez tek şiş olur ayrıca.

  • Uncle Sam  (03.11.19 21:18:09)
biz dürüm söylediğimizde gramajı az geliyordu, porsiyon dürüm istiyoruz bol geliyor.

  • aziz dostum jack  (03.11.19 21:23:08)
Dürüm 80gr
Porsiyon 120gr

  • cakabo  (04.11.19 08:27:16)
cevaplardan da anlaşılacağı üzere her kebapçı ayrı şeyler yapıyor, alıp karşılaştırmak gerek bi standardı yok bunun herkes kafasına göre takılıyor.

  • Big bada bum bum  (04.11.19 13:59:50)
dürüm az olur et olarak.

  • kveldulv  (04.11.19 14:14:24)