[]

metal kitabı

çocukken abimin kütüphanesinde bi kitap vardı. böyle kapağında kuru kafa gibi bir şey vardı. bi gazete vermişti. açar açar bakardım. gece yatarken onu dolaba saklardım ki gece canlanıp beni yemesin diye. öyle korkunçlu bir şey işte.

metalin gelişimini anlatıyordu. 90'ların ortası gibi, 8-9 yaşlarındaydım. o zamanların kıtabıydı herhalde.

içinde led zeppelin kiss slayer savatage mötley g&s falan vardı.
hatta içinde yavaş yavaş meşhur olan gruplar vardı. şeyi hatırlıyorum bereket tanrılı bi kaset kapağı vardı pentagramın onun adını da ilk o kitapta görmüştüm. pegasus medussa falan hepsini sayıyordu.
kitabı bilen eden var mı alacağım da. ismini bilen?
teşekkür ederim. iyi akşamlar.

edit: emin kitaptı 20-30 sayfalık ufak bi kitaptı. instagram yok. önce bi hesap açayım da sorayım. eyvallah.

edit2: yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. kitabı şimdi bulduk "heavy metal seyir defteri" adı.

 
Kitap değil de fanzin falan olabilir mi?
Güven erkin erkan bilir kesin. Ona sorsanız instagramdan falan

  • kisa  (02.11.19 22:03:44) 
hocam doors hakkında da bir şeyler vardi
yıllar once vardı
arkadas yemişti
sonradan bir kere aramıstım stoktoa yoktu
ama emin kitap degil altıkırkbeş olmasın?
  • kingcyrax  (03.11.19 00:23:33) 
bu mu acaba?

www.kitapyurdu.com
  • spirit crusher  (03.11.19 14:12:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.