[]

İstanbul, turist için öneri

Arkadaşlar merhaba, erasmusta tanıştığım bir arkadaşım var, İstanbul'a gelecek ama ben eşlik edemeyeceğim için sadece gidebileceği yerleri söyleyeceğim sadece.

bana özellikle yemek için bir yerler sordu. Oteli kapalı çarşıya yakınmış.
hem kapalı çarşı tarafında hem sultanahmet camii'nin oralarda yemek için nereyi önerirsiniz? kebap lahmacunda olur ev yemeğide. ben hepsini yazağım ona.

bunun dışında vefa bozacısını söyleyeceğim.
kahve içmek için bildiğiniz yerler var mı?
ortaköy caminin orada hangi kumpirciyi önerirsiniz?
başka önerileriniz varsa onları da bilmek isterim.

ben belki 3 yıl oldu istanbul'a gitmedim. unuttum.

teşekkür ederim.

 
filibe köftecisi - sirkeci
hocapaşa pidecisi - sirkeci
baldır - sirkeci
ali muhiddin hacı bekir - sirkeci
Kokoreççi Zülfü Usta - mercan
virginia angus - mercan
hamdi restorant - eminönü
kurufasülyeci erzincanlı ali baba - süleymaniye
coffee sapiens - karaköy
bütçesi varsa plase pandeli - mısır çarşısı
  • mutlu yillar sana  (03.11.19 00:09:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.