[]

netflix animeleri: eraser, anjin ve kengan ashura

Merhaba,

Geçen bu animelere hiç bilmeden bir bakayım dedim, bayağı hoşuma gittiler. Tavsiye ederim. Bunlar gibi izleyip de beğendiğiniz, böyle orijinal konulu, yeni veya az bilinen animeler var mı? Alttakiler izleyip sevdiklerim mesela.

steins gate
hellsing
elfen lied
ghost in the shell
ergo proxy
black lagoon
code geass
attack on titan
samurai champloo
death note
death parade

 
Castlevania


  • kablelvuku  (02.11.19 20:37:18) 
death note ve samurai champloo'yu herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

attack on titan'ı game of thrones sevenlere tavsiye ederim.

steins gate ve ergo proxy'i hikayede daha fazla derinlik arayanlara tavsiye ederim.
  • sinek kral  (02.11.19 20:51:25) 
yakında izlediklerim
Aggretsuko
Dororo

ilk izleyeceklerim
Kimetsu no Yaiba
Vinland Saga
Dr. Stone
  • kafadanbacakli  (02.11.19 22:35:49) 
Castlevania efsanedir.


  • halitkin  (03.11.19 12:15:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.