yurt dışında internet?(Turkcell)

4 günlük bir ziyaretim olacak italya'ya. İnternet'e de her an erişimim olması lazım. Bu işi nasıl çözerim en mantıklı şekilde?

artık bütün operatörlerde günlük belirli bir miktara kendi tarifenizdeki tüm hakları kullanabilmenizi sağlayan paketler var. Turkcell'de yanlış hatırlamıyorsam 40 lira civarı bir şeydi bu, en kolay yol bu olur.

eğer kullanacağım veri miktarı çok az diyorsanız haftalık internet paketleri de bulabilirsiniz, ama gerçekten çok düşük oluyor bunların kotaları (50 mb-100 mb gibi).
  • introducial  (02.11.19 18:09:49)
İtalya hangi grupta bilemiyorum ama 39 ya da 49 lira karşılığında tarifenizi birebir kullanıyorsunuz. Ama saate dikkat edin Türkiye saatine göre hesaplama yapılıyor. Türkiye saatiyle gece 12de açıp yine türkiye saatiyle sonlanıyor 24 saatlik kullanım.

  • libby  (02.11.19 18:46:27)