[]

İngilizce pratik yapabileceğim arkadaşlık uygulaması

Böyle kültürlü tiplerin takıldığı uygulama yok herhalde. Hangi uygulamayı indirsem müslüman kara kuru erkekler kız sanıp yazdı anca o şekilde pratik yapabildim yoksa yazan da olmuyor. Mümkünse omegle gibi ilgi alanına göre random konuşacak birini bulan mobil uygulama yok mu?
 
cambly var


  • baknedicem  (02.11.19 16:31:23 ~ 16:31:31) 
Bedava olmuyor maalesef bu işler.


  • okumakserbestbegenmeksart  (02.11.19 17:13:34) 
Para da var da isin icine para girince samimiyet kalmaz


  • sordum soruyu  (02.11.19 17:48:19) 
iyi de kulturlu biri seni ne yapsin ki? laf sokmak icin soylemiyorum da kulturlu bir avrupali'nin (ortadogululari begenmemissin) yetiskinlige erisip ingilizce ogrenememis bir turkiyeli'yle harcayacak zamani olabilir mi? muhtemelen isi gucu vardir.


  • hot potato  (03.11.19 09:15:27 ~ 09:21:58) 
discord grubu vardı bi tane. reddit'de bi araştır bulursun.


  • potsdamer  (03.11.19 10:21:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.