İddaa ustalarından taktikler almak istiyorum.

Merhaba,

özet geçeceğim.
hesabımda 1.000 TL para var(900 kaldı) ve ben bu parayla bahis oynayacağım (hatta oynuyorum). bu para bittikten sonra da bırakacağım. buraya kadar kesin bilgi.
yani her zaman oynatan kazanır, bankaya koysan daha çok kar edersin, bitcoin al vb. yatırım tavsiyeleri istemiyorum. 1.000 TL ye 3-4 tane ps oyunu aldığımı düşünün işte, eğlencesine oynuyorum.

şimdi gelelim teknik kısma;
900 TL kaldı dedim ya, ben max. 5TL lik kupon yapıyorum (3 maçlık), 3buçuk-4 oranlı yani tutarsa 20 TL civarı alıyorum. para kendi içinde azalıp artıyodu ne kar ne zarar. fakat bu aralar uzun bir süre kupon tutturamadım ve 100 TL zarardayım.
bu arada her saat her maça oynarım maç seçmem ve illegal sitelere girmek istemiyorum nesine'den devam.

bir kuponda genelde;
-taraf bahsinden uzak durmaya çalışıyorum ama aşırı bankoysa taraf ve 1,5 gol üstü seçiyorum güzel oranı oluyo ve çoğunlukla tutuyor.
-kg var oynuyorum. (bu beni çok yakıyo, kg yok diyorum 5-5 bitiyo, kg var diyorum sabaha kadar oynasalar gol atamıyolar.)
-bir de toplam gol 2,5 üst/alt veya 3,5 üst/alt, takımların istatistiklerine göre seçiyorum.

tabi seçimlerimi yaparken sayısal loto gibi sallamıyorum, takımların formuna, gol sayılarına vb. istatistiklere şöyle bi göz atıyorum.)
nesine'de kupondaş var, üyeler kupon paylaşıyo. acemi zamanında kandım bunlara ama ne oynasalar tersi geliyo, kesin sitenin elemanları bunlardan uzak duruyorum artık.

yine çok uzattım. sorularıma geleyim:
1- siz hangi tür bahislere oynuyosunuz?
2- takip ettiğiniz kupon paylaşıp da gerçekten kazanma oranı yüksek elemanlar var mı paylaşabileceğiniz?
3- diğer tavsiyeleriniz nelerdir?

amacım zengin olmak değil, salak değilim bahisle zengin olunmaz.
sadece şu kalan 900 TL bitmeden oynayabildiğim kadar uzun süre oynamak istiyorum.

1. süprizlerin olduğu sistem 3 4 5 ya da 4 maçlı sistem 3 4 oynarım. italya tsl ve ingiltere premeir ligi izlediğim için takımlara az çok hakimim.
2. twitter da rollingking hesabını takip eden arkadaşlarım var.
3. kendine bir günde belli miktar belirle ve onun üstünde para harcama. canlı iddaa da artık taraf ve alt üst beraber oynanıyor bence çok mantıklı öyle 2 3 maç bulup yüksek girebilirsin. bu senenin en çok süpriz yapabilecek takımları torino wolverhampton eibar granada bunlara dikkat et.
  • mikahakkinen  (02.11.19 11:25:44)
Nesine oranları ile maalesef zaman geçirirsin ancak diyeceğim ama zaten amacım o demişsin.

Ben tenis ve basketbol bahislerine oynuyorum. Futbolda kesinlikle taraf bahisi oynamıyorum. Futbol ile ilgili fırsat bahisi görürsem 70 den sonra gol bahisi oynuyorum.

2-way bahisleri her zaman daha mantıklı oluyor. Paralı tipster falan komik işler. Bir insan bunları bilebilse zaten kendisi zengin olur.

Sadece arada istatistik olarak veya fikir olarak yardımcı oluyorlar kart bahislerine veya penaltı bahislerinde vs. Şu hakem kartları daha kolay gösteriyor şeklinde vs ama taraf bahislerinde kimseye güvenme.
  • ihanet kac kisilik  (02.11.19 11:33:42)
@mikahakkinen
1- sistem olayını hiç bilmiyorum malesef :(
2- rollingking'e baktım teşekkürler, deneyeceğim.
3- teşekkürler.

@ihanet kac kisilik
ben de tenis ve basket oynadım bi aralar. teniste favoriye oynuyorum ve her defasında kaybediyor. geçen federer zayıf birine elendi mesela. basketbol pek takip etmiyorum ama takip edilse güzel bashisler açılıyo.
  • leon  (02.11.19 11:48:41)
Madem 5 lira ile oynuyorsun şöyle bir şey yap.
En az 2 oran olacak şekilde kupon hazırlayacaksın. İlk kupona 5 atacaksın gelmedi ise ikinci kupona 10, gelene kadar katlayarak devam edeceksin. Geldiği an en az 5 TL karda oluyorsun. Geldiği an tekrardan 5 liralık kupon yaparsın. Üst üste 6 kupon yatana kadar paran yetiyor.

  • valarmurgulis  (02.11.19 12:32:43)
25 yaşındayım. 12 yaşımdan beri bahis yapıyorum, 6 sene bu sektörde profesyonel olarak görev aldım. el kadar bebeyken futbol hastası olunca böyle oldu. sana söyleyeceğim tek şey şudur: iddaa'dan oynuyorsan hiç teknik-taktik falan kasma, kazanma ihtimalin inanılmaz düşük. bazı maçlar için tek maç bahsi açılmış olsa da seçenekler hala geniş olmadığı gibi oranlar da saçmasapan seviyelerde. yani tek maç açmış ama dışarıda 1.70 verilen oran burada 1.50 şimdi buna oynasan neee, oynamasan ne... kâra geçmek için %70-80 başarı oranına ihtiyacın oluyor ki bu çok saçma, böyle bir ortamda düzenli kazanç elde etmek imkânsız.

ayrıca dediğim gibi sektörde profesyonel olarak yer almış birisiyim, kesinlikle "sitenin elemanı" gibi bir durum yok. allah aşkına maç skorunu önceden biliyor olsak okurları yanlış yönlendirmek için bilerek ters tahmin mi yaparız? gidip o seçeneğe binlerce lira basarız. sağda solda reklamı yapılan, "iddaa'nın prensi" gibi tuhaf lakaplarla tanıtılan adamların olayı ligi yakından takip ederek maç özelinde bilgiye sahip olmaları. bazen sen futbolcunun sevgilisinden ayrıldığına kadar biliyorsun ama o maçta iddaa'nın i'sinden anlamayan arkadaşının "içime doğdu aga" diyerek yaptığı tahmin tutuyor :)

bahiste tercih edebileceğin çeşitli yaklaşımlar mevcut fakat bunların hiçbirini iddaa'ya uygulayamazsın. o yüzden uzun uzun anlatmaya gerek yok. örneğin ben rusya ikinci ligini çok severim, takip ederim. illegalde oraya oynardım. deplasman takımının maaşları ödenmiyor, dört as oyuncusu sakat, yedek kulübesinde beş topçu var... ev sahibine 1.60 oran veriliyor. böyle saçmasapan detaylar çok var. buna öğrenci halimle 50 lira atıyordum misal, şrak 90 dakikada 30 lira kazanıyordum. bunları iddaa'da yapamazsın. mbs saçmalığı var. oranlar düşük. müthiş bir başarı yüzdesiyle sürekli ama sürekli kupon tutturman lazım. iki tane kupon yatsa yine kaybedeceksin aldığını.

velhasıl iddaa matematiksel olarak bahis yapmaya uygun bir firma değil. verebileceğim en temel tavsiye şu olur: orandan bağımsız olarak kuponlarında iki maçı aşmamaya çalış. mbs 3 isteyen maçlara eğer kesinlikle emin değilsen, oynamayı çok istemiyorsan bulaşma. unutma ki 100'e 125 veren kupon tutturmak, 5'e 500 veren kuponun yatmasından iyidir. iddaa'da başka şansın yok pek. sistem deneyebilirsin ama bence para kaybı. risk çok yüksek, verdiğin para da az olmuyor. iki tane 1.20'lik oran tutturamıyoruz, beş tane 3+ oran mı bulacağız? çok uçuk ihtimaller.

tavsiyem eğer ingilizcen varsa yabancı bahis forum veya sitelerindeki yorumları okuman. belirli liglerde uzmanlaşmış, gerçekten kaliteli analizler yapan insanlar oluyor. betshoot'a bakabilirsin mesela, zaten yorumdan adam ne kadar biliyor, ne kadar sallıyor anlarsın az çok.

onun dışında beklentini yüksek tutma derim, bir ay sonra o elindeki 1000 lira 1001 lira olsun gelip elini öpücem. iddaa saçmalık. ben de arada heyecan olsun diye öyle 5-10 lira atıyom işte, kazanacağımdan değil. illegalde ben gayet de güzel kazanırdım, çok küçük de olsa ek gelir elde ediyordum diyebilirim. iddaa'da asla olmuyor. adamlar her türlü elini kolunu bağlıyor çünkü.
  • der meister  (02.11.19 13:19:30)