[]

Ofiste ses önleyici

Ofisim inanılmaz gürültülü insanlar bağırarak konuşuyor ve belli sebeplerden şu an çözemiyorum bu konuyu. Sesi tamamen kapatmadan azaltabilecek bir ürün, kulak tıkacı var mıdır? Klasik tıkaç demiyorum çünkü söylenenleri duymam gerekli ama bu ses tonu dayanılabilecek gibi değil başım ağrıyor eve gidince. Var mıdır dememişliği çözümü olan? Teşekkürler.
 
kulak tikaci. az duyarsin denenleri.


  • alperz  (01.11.19 16:23:51) 
sennheisher kulaklık. kulak içi olanlar da iş görür. cx300 vs


  • picassoishere  (01.11.19 16:44:53) 
senin çözümün noise canceling özellikli kulaklıklar, arka gürültüler atılır direkt seslenmeler duyulur


  • Big bada bum bum  (01.11.19 16:56:12) 
Active noise cancelling +1

Çok ses varsa airdots pro’yu takıp bi nebze engelliyorum.
  • Gecikmeli Tapa  (01.11.19 18:37:48) 
bose quitecomfort al kurtul


  • superb  (01.11.19 19:26:25 ~ 19:26:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.