Bu fiyata gercekten değer mi?? Stanley termos

www.kutupayisi.com

Iyi bir termos almak istiyorum. Iyiden kastim sizdirmasin sabah koydugum cay kahve aksama kadar sicak kalsin. Asinma filan olmasin. Bikac sene gotursun.Ama cok pahali degil mi?? Su an kampanya da yok.

Sunu alip geceyim mi?
www.kutupayisi.com

Kesinlikle değer çünkü ömürlük.ama yurtdışına yakın zamanda giden bir yakınınıza aldırmanız daha mantıklı olur.çünkü amerika’da 20 dolar civarında fiyatlar.

  • astrid  (01.11.19 13:03:38)
stanley nin bir farklı modelini kullanıyorum, sahip olduğum en güzel şeylerden birisi diyebilirim. saatlerce sıcak ya da soğuk derecesini koruyor, koku asla yapmıyor, kaliteli termoslar kullanan arkadaşlarım örneğin alkol kullandıktan sonra su gibi bir içecek kullandıklarında koku ve tadının değiştiğini söylüyorlar, ben bunu da hiç yaşamadım. yurt dışından getirtme şansınız varsa deneyin. bu arada bir kaç yıl değil ben en az 5 yıldır kullanıyorum ve en ufak bir deformasyon yaşamadım. ömürlük gibi bişey.

  • hypathia  (01.11.19 13:13:11)
Bu fiyata deger mi?=degmez

  • Deathrow  (01.11.19 13:28:41)
stanley termoslar evladiyeliktir. yurt dışında zaten yanılmıyorsam ömür boyu garantisi var. ben alalı 4 yıl kadar oluyor, gayet memnunum. parasına kesinlikle değer, yarı yolda bırakmaz.

  • cay koy geliyorum  (01.11.19 13:45:43 ~ 13:46:10)
Bimde aynı model olmayabilir 200 liranın altında satildi

  • all girls dream  (01.11.19 14:11:51)
@ all girls dream gecen sene satıldı haklisin. Ama bolge müdürünün mu ne hepsini kendisinin alip sahibinden.comdan sattigini sozlukte ifsaladilar. Muhtemelen bu sene de gelse mudurlerinden, calisanlarindan vs normal musteriye kalmiycaktir diye düşünüyorum :(

  • hindistan cevizi  (01.11.19 14:25:55)
Black Friday’I bekleyin . Amazon’dan alırsanız daha ucuza gelebilir.

  • mutlu yillar sana  (01.11.19 14:56:43)
değmez. neden değmez biliyor musunuz? amerikada fiyatı o birim olsa 1 kişi bile almaz. ondan değmez.

  • sizofren06  (01.11.19 16:17:17)
Omurluk oldugunu farzediyorum, degmez. Omur boyu gidecek de olsa 1/4 asgari ucret bir termosun ederi olamaz asla. Senin benim bu parayi verebilecek olmamiz farkli bir sey, kisiye ozel alim gucunu bir tarafa birakip bu termosun fiyati ozelinde konusacak olursak kesinlikle degmez.
Avrupa'da Amerika'da yoldan gecen birine 0.65lt bir termosa 1/4 asgari ucret odedim desen gulmekten yerlere yatar.

Ben sana sunu soyleyeyim, Tatonka al. Gayet guzel maldir, Alman markasidir ve cok da guzel is gorur. bir termosa o parayi baglama.
Bu fiyata bunu alabiliyorken o termosa o para degmez: urun.n11.com
Not: Ben bu Tatonka'yi dagcilikta kullaniyordum, eski amator dagciyim.
  • stavro  (01.11.19 16:36:48 ~ 16:38:05)
@stavro ilk defa duydum tatonka hemen arastiricam tesekkur ederim.

  • hindistan cevizi  (01.11.19 16:42:24)
Eskiden her urun evladiyelikti, simdi bir urun evladiyelik oldumu fiyati ucuyor. Termosla sikca isim olur ama bana sorarsaniz o fiyatlara kesinlikle degmez.

Bu arada Bim'de 200 TL (guncel).
  • msb  (01.11.19 17:05:22)
@msb bim aktuele baktim bulamadim maalesef :(

  • hindistan cevizi  (01.11.19 17:19:07)
Hahah kutupayisina bak 20$a alıp 500e satıyor valla helal olsun yolunacak kaz hala var demek ülkede.

  • Mcfly  (01.11.19 18:48:30)
Stanley termos diyince benim aklıma gelen tek marka. Gözlerimdeki tarifi de "Koyu yeşil ve çok dayanıklı termos" olarak beliriyor. Gerçekten de çok iyi ürünler ama bu fiyat da çok abartı. Ben Amerika'dan 1lt olanını 20$ filan almıştım, şimdi gündelik kullanmalık ufak boyunu alacağım ama 500 liralar da verilmez yani günahtır. Bu ne böyle...

  • burka  (01.11.19 19:05:30)
deger mi degmez mi o senin maddi durumuna bagli. onun haricinde 20 dolar falan degil bu model, biri soyledi herkes de tekrar ediyor.

www.stanley-pmi.com
  • hot potato  (01.11.19 19:07:05)
Spesifik olarak almak istediği modele 20dolar demedik heralde.standart thermosları en fazla 20dolar.buyrun
www.amazon.com

  • astrid  (01.11.19 20:40:53)