[]

ankara tren garı - havaalanı arası ulaşım

merhabalar,

yarın sabah 8.00 gibi tren garında olacağım, 11.40 da ise uçağım var.
eskiden havaş otobüslerinin kalktığı ufak bir otogar vardı tren garının solunda yürüme mesafesinde. ulaşım hala aynı mı veya daha kolay bir yolu var mı?

 
belko var, havaş yok sanırım gardan
www.belkoair.com

daha kolay bir yolu da yok

@özellikle tren garı durağı koyduklarına göre yakındır. önünden geçiyor diye biliyorum.
  • elorelia  (01.11.19 11:13:14 ~ 11:17:52) 
teşekkür ederim, bu belko dediğimiz araçların durakları tren garına yakın mı?


  • the elleh  (01.11.19 11:15:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.