[]

Seramik boyamak

Merhaba. Banyomda bulunan pembe ve çiçekli korkunç seramikleri boyamak istiyorum. Daha önce ıslak kullanım alanında bulunan bir seramiği boyamış olanınız var mıdır ? İnternette epey video var izledim ama o videolar güven vermedi. Bizlerin arasından bunu yapan varsa boya cinsi ve süreci azıcık yeşillendirse de kurtulsam rezil banyomdan :)
 
ben boyadım. direkt duşun içinde kalanlarda yani bire bir su değenlerde, 6 ay sonra soyulma yaptı. diğerlerinde sıkıntı yok 1 senedir.
ama boya üstüne taş vernik kullanacaksınız. ücreti diğerlerine göre pahalı.
kolay gelsin.
  • ayaklibalik  (01.11.19 10:45:40) 
@ayaklıbalık teşekkür ederim. Boya olarak multisurface mi kullandınız ? Soyulmasının önüne geçmek mümkün mü acaba ? Çünkü daha da korkunç gözükebilir soyulunca sanki..


  • denizmaniaherif  (01.11.19 10:48:41) 
evet cadance multisurface. duşkabinin içi direkt sürekli sulu bir bölge olduğu için soyuluyor. ne yapılır bilmiyorum. ama uygulaması kolay olduğu için, kazıyıp tamir edilebilir.6 ay daha gider. sadece duşkabin içi lokal bir bölge soyuldu. diğer yerlerde sıkıntı yok. bence bölge bölge bir deneyin.


  • ayaklibalik  (06.11.19 00:43:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.