[]

Takip Ettiğiniz Türkçe YouTube Kanalları Neler?

Soru başlıkta dostlar.
 
Arada Coşkun Aral ve Cüneyt Özdemir


  • kirmizipilotkalem  (01.11.19 00:10:26) 
flu tv, post42, 140journos, ayhan tarakçı, kerem gök, şokopop, barış özcan, kutsal motor, atilla yeşilada, hastalık bu futbol, kalt... bunlar ilk aklıma gelen ve bence gerçekten iyi içerik üretenler. kimi çok profesyonelce kimi de amatör ruhla yapıyor. ama genel-geçer youtube çöpü içeriklerden uzak bir şeyler için bana yetiyor.

ecnebilere girmiyorum. orada bambaşka hazineler var.
  • calucifer  (01.11.19 00:13:59) 
taylan erler ile karavan sohbetleri.


  • Tears of Devil  (01.11.19 00:16:30) 
evrim ağacı, açık bilim, ünsal ünlü

son ikisini genellikle podcast olarak tüketiyorum gerçi...
  • Ufuk  (01.11.19 00:57:11) 
Chaby Han
Eczacı Bey
Sunay Akın
Taylan Erler
  • grgn  (01.11.19 02:21:57) 
Evrim Ağacı
140 Journos
Emir Yargın'la Çakal Lezzetler
Socrates Dergi
Şokopop
Allianz Motto Müzik
  • fotrsapka  (01.11.19 09:33:19) 
müebbet muhabbet
vole
biz10 tv
paul dwyer music
celo boluz
deep turkish web
  • tantunizade murat efendi  (02.11.19 00:10:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.