[]

Antalya, Alanya tarafları deniz

Gelecek hafta kafamı dinlemek için güneye doğru yola çıkacaktım ama kuzenim de peşime takılacak diyebilirim. Kendisi Antalya'ya gidelim hem denize gireriz diyor ama ben bu tarihlerde artık denize girilebileceğini pek düşünmüyorum. Bilenler cevap verirse çok iyi olur, Antalya taraflarında hala üşümeden denize girilebiliyor mu?
 
antalya'nın kasımı, ege'nin ağustosu gibi bir şey. girilir girilmesine ama her gün aynı olmayabilir, malum yağmurlar. havanın açık olduğu günler girilebilir, girenler var hala.


  • Improbable  (01.11.19 09:25:44) 
Antalyada şuan sıcak hava bulursanız denize girebilirsiniz. Su suyu sıcaklığı hala güzel. Önemli olan çıkınca üşütmemek.. Mesela bugün bulutlu ve aksam yağmur yağdı. Geçen sene 9 kasıma kadar ben denize girdim baktığında.. İyi tatiller..


  • denizmaniaherif  (01.11.19 10:35:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.