[]

İçinizi cız eden Vivaldi-summer yorumu hangisi?

2 gündür taktım :) şimdi yazamayacağım isimlerini unuttuğum virtüözler dinledim. Ama dinlemediğim kesin var biliyorum.
Sizce hangisi? 
Geçtiğimiz senelerde almanya'da bir plak şirketi recomposed diye bir seri başlattı. Klasik eserleri bugünün çağdaş bestecilerine, aranjörlerine yeniden yorumlattı. Siz olsaydınız nasıl bestelerdiniz, düzenlerdiniz gibi.

Max Richter de four seasons'ı baştan ele aldı. Bu yorumdan ziyade yeniden düzenleme gibi oldu. Epey farklı bir four seasons.
Tamamı burada bence baştan sona dinleyin. Summer'ı isterseniz o da playlistin içinde var:
www.youtube.com
  • anten  (31.10.19 21:45:12) 
@anten peki bu müzik şirketinin yorumlattıgı diğer sanatçıların eserlerine nasıl ulaşabiliriz?


  • purrp  (01.11.19 02:11:10) 
recomposed deutsche grammophon diye aratınca çıkacaktır:)


  • anten  (04.11.19 13:48:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.