[]

Nevresim takımlarının hep allı güllü olması

yalnız yaşayan bir erkek olarak bu konudan çok müteessirim. ben soyut, geometrik, modern desenler, daha koyu veya durağan renkler istiyorum ama karşıma hep uçuk renkler, çiçekler böcekler çıkıyor. görece bana uygun ürünler satan bir internet mağazası biliyor musunuz?
 
İkea


  • astrid  (31.10.19 18:47:57) 
ikea +1


  • duygusuzromantik  (31.10.19 18:55:52) 
Chakra


  • iwillsee  (31.10.19 19:42:13) 
H&m Home


  • gmzo  (31.10.19 20:29:03) 
ben terziye yaptırıyorum. eğer istediğiniz kumaşı bulursanız siz de toptan kumaşı alıp diktirin. ben düz siyah sevdiğim ve bulamadığım için bir sürü düz siyah nevresim takımı yaptırdım.


  • Tears of Devil  (31.10.19 20:31:25) 
taç'ın basic serisi çok güzel ama fiyatı çiçekli böcekli şeylere göre daha fazla maalesef.


  • asisamus  (31.10.19 20:37:34) 
chakra ve h&m home +1
zara home da var, sezona göre değişkenlik gösteriyor.

  • blatta hiberna  (31.10.19 20:57:59 ~ 20:58:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.