PS4 vs PS4 Pro

Merhabalar,

Öncelikle orta seviye bir 4k televizyonum var.

Merak ettiğim PS4 Pro ve PS4 arasında aradaki fiyat farkını hak edecek derecede üstünlük var mı?

10 oyundan kaçını (özellikle sağlam oyunlar diyelim GTA, PES, FIFA, RDR vs.) 4k çözünürlükte oynayabiliyoruz?

BF'de denk gelirse Amazon'dan falan alacağım. Ona göre kovalayayım diyorum.

FIFA dışında hiçbirini 4k oynayamazsınız. En iyi durumda 1440p'de oynamış olursunuz 1080p ile 2160p'nin arasında.

Pro çıktığından beri, oyunları düz versiyon için çok optimize etmiyorlar gibi, o yüzden sıkıntı yaşayabilirsiniz bir iki oyunda. Sadece PS4'te olan oyunları kaçırmak istemiyorsanız, 4K için Xbox One X ideal açıkçası.

Digital Foundry youtube'da çok güzel incelemeler yapıyor her oyun için sadece performans vs. alanında. Onları izleyip bilgi edinebilirsiniz.
  • aguen  (31.10.19 14:38:15)
arkadaşımda ps4 pro ile denediğim oyunları kendi ps4üm ile de oynadım. fiyat farkını hak edecek bir şey görmedim açıkçası.

  • winston  (31.10.19 14:39:25)
Bu saatten sonra pro önermiyorum ps4 alın arada fiyatına değecek pek bir grafik farkı yok.2020'nin sonlarında ps5 piyasaya süreceğini duyurdu sony.

  • Murat1407  (31.10.19 14:40:24)