[]

İs yerinde excel

Genelde işler excel üzerinden yürüyor fakat diğer programlarda da elbette bilmediğim kolaylıklar olabiliyor. Ofiste hemen herkesle muhabbetim olmadığı için bunları öğrenemiyorum. Bunu kayıp olarak gördüğümden birim değiştirmeyi düşünüyorum. Yeni geçeceğim yerde de millete yalakalık etmezsem aynı durumla karşılaşır mıyım? Kız benle konuşmuyor başkasına excel özel dersi veriyor neredeyse!
 
Udemy de Excel kursları var ücretsiz falan da oluyor, bazı insanlar egosundan yapar böyle şeyleri boşver inat et, exceli daha iyi öğren ve onun yapamadığı birşeyi daha çok çok iyi öğren.

Tatlı Sert bir mücadele olsun, o sana birşeyler sormaya başlayana kadar değiştirme bence birimini :)
  • Diskirminant  (01.11.19 04:56:16) 
Kimse bana bir şey öğretmedi, kendim öğrendim. Başkası öğretecek diye beklentiye girmeyin. Her yerde kaynak var, kullanın.


  • SiyamkedisiZorro  (01.11.19 08:59:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.