Ortak tuvalet terliği

Çekirdek aile için bile iğrençlik değil mi? Nasıl kabul görmüş bu fikir acaba?

Mühim olan o terliğe giren ayak sayısı değil, terliğin dolaştığı yerin temiz olması. Tuvalet diye umumi tuvalete girmiyorsun sonuçta ;)

  • Avoiding The Puddle  (30.10.19 20:06:34)
terliğin içine sıçılmadığı sürece sorun yok, ortak el kurulama havlusu gibi. eğer sadece ellerini yıkadıktan sonra sadece kurulamak için kullanıyorsan sorun olmaz.

aile içindeki diğer bireylerin temizlik konusundaki davranışlarını gözlemleyebiliyorsun ama dışarıda, farklı bir evde tanımadığın insanlar da devreye girdiği için bilinmezlik önlem almayı gerektiriyor.
  • aziz dostum jack  (30.10.19 20:07:09 ~ 20:09:45)
Aşırı iğrenç bir şey bence de. Hele o terliğe çıplak ayak basan birini gördüm mü kalp krizi geçirir gibi oluyorum. Ayrıca ortak el havlusunu küçükken hiç sevmezdim de büyüdükçe alıştım.

Herhalde eskiden (ve hala) pek çok evin tuvaleti küçük olduğu için tek terlik konulmuştur.
  • jacque  (30.10.19 20:15:48)
Muhtemelen tuvaletler kucuk diye. Atiyorum 4 kisiyse ev halki 4 ayri terlik sigmiycagindan kabul gormus. Biz 2 kisiyiz 2 tuvalet var. Ayni tuvaleti bile kullanmak zorubda degiliz banyoda da 2 terlik var. Ama annemin babamin evinde kucuk tuvalette tek terlik var e ayaklarinda mantar vs olmadigi surece aklima bile gelmez tiksinmek. Cunku temizlik alışkanlıklarını biliyorum. O terlikleri ara ara camasir suyuna da basiyor annem. Hic tiksinmem

  • hindistan cevizi  (30.10.19 20:27:24)