[]

İstanbul yeni havalimanı ulaşım

Arkadaşlar selam havaist kadıköyde nereden kalkıyor istanbul yeni havalimanına gitmek üzere bilen var mı? Rıhtımda tam olarak yeri neresi?

Anadolu yakasından başka alternatifler var mı?


 
Gecen benzer b8 soru ben sordum cevap alamadim. Tecrübe ettim ogrendim sana da yaziyim. Uskudardan gittim ben. Altunizade den metrobuse bindim. Mecidiyekoyde indim. Orda h2 otobusu var ilk durak. Ona bindim direkt havalimanina gittim.cok kolay oldu uasim. Kadiköyde de otobus duraklarinin orda sanirim.


  • hindistan cevizi  (30.10.19 19:58:38) 
  • fotrsapka  (30.10.19 20:37:48) 
Havaşların kalktığı noktadan kalkıyor. İki otobüs durağının ayrıldığı, dev bir led ekranın ve wc'nin olduğu köşe.


  • desdenova34  (30.10.19 20:54:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.