[]

kedi ameliyat yerinde sislik

kedimi 6 gün önce kisirlastirdim. dişi. 4. nesil depo sefalosporin yapılmıştı. iki hafta etkili. az önce yara yerinde ceviz büyüklüğünde şişlik olduğunu fark ettim. akınti mi bilmiyorum ama hafif kan lekesi de vardı. herniasyon olduğunu düşünmüyorum çünkü bölge sert. hematom da değildir herhalde çünkü morluk vs yok. veterinerle görüştüm akıntı olması kötü dedi, onu takip edecegim. kötüleşirse yarın getirin ama yapabilecegim pek de bir şey yok, antibiyotik yapabilirim ama zaten depo yaptık çok fazla olur dedi. hematom ve herniasyon konusunda o da benim gibi düşünüyor.


böyle bir durum yaşayan oldu mu, naptiniz? stresten kusacagim şimdi.

hayvan çok hareketli atlayıp zıplıyor, büyük ihtimalle bir yere taktirmistir dedi. olasi. odadan çıkarmayacagim artık, nasıl duracak bilmiyorum ama.

 
kas tabakasından çok hafif kan sızıntısı, sonrasında kan pıhtılaşınca hafif şişkinlik yapmış olabilir. ilerleyen günlerde kendiliğinden düzelir.


  • koseli cember  (30.10.19 22:58:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.