Sigarayi Birakmak

1 Kasim 2019 Cuma gunu aksam yemeginden sonra bir daha asla icmemek uzere sigarayi birakacagim. Tam 20 yil oldu sigaraya baslayali. Son 10 yili gunde 2 paket seviyesinde devam etti. Gittikce de artiyor. Gece yataga gitmeden once mutlaka icerim, sabah ta gozumu acar acmaz ilk isim sigara icmek olur. Oyle ki her sabah kahvaltidan once en az 3 tane icmis olurum. Sigarasiz gecirdigim tek bir an yok neredeyse. Bugune kadar o kadar cok edebiyatini yaptim ki. Ustune o kadar cok guzelleme yaptim ki. Lanet olsun. Cok seviyorum diyordum ama artik sevmiyorum.

Sigarayi birakirken kullanilan android uygulama tavsiyeniz var mi? Ne kadar tasarruf ettim falan minvalinde.

“Sigarayı bırak” ismi. Mor bir logosu var.

Ben senden beterdim ilaçla, (champix) ile bıraktım. 1 aydan fazla oldu, aklıma bile gelmiyor.
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (30.10.19 19:57:24)