[]

konak'ta çıtır çıtır hamurlu pide yapan yer var mı? (lahmacun da olabilir)

yumuşak hamurlu pideleri sevmiyorum hiç, yerken ses çıkacak, varsa böyle bir yer gidip yiyeyim akşam. teşekkürler
 
Konak sanirim degil mi?


  • balpolen  (30.10.19 11:21:12) 
Müdavim pide. Yalnız tam konak mı oluyor bilmiyorum. İzmirliler aynı yere hem konak hem alsancak hem kültür falan diyorlar. Ben izmirli değilim, sorumluluk kabul etmiyorum.


  • irene  (30.10.19 12:25:54) 
pide değil ama çorbacı ismetin lahmacunu çıtır oluyor


  • aquarium  (30.10.19 12:50:21) 
@irene, konak ilce, alsancak semt, kultur mahalle seklinde dusunebilirsiniz.


  • the end of time  (30.10.19 14:49:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.