[]

İstanbulda gece kulübü

Avrupa ya da anadolu fark etmez. İnsanların gidip gerçekten eğlendiği lüks bir yer lazım bana. Ne kadar az çalışan hanım olursa o kadar iyi. Ortadoğulu, sonradan görme, mafyamsı tek hücrelimsi, futbolcu ya da göğsü açık ayak bileği görünen beyaz gömlekli arkadaşlarımızın da olmaması lazım. Umarım anlatabilmişimdir.
 
Daha açık anlatsan? Konsomatrisli bir mekan olmasın ve nargileci tayfayla araplar olmasın mı diyorsun?


  • alkolik imam  (29.10.19 21:43:41) 
Aynen. Bunların yanında mafyatik tipler de istemiyorum.


  • sndy  (29.10.19 22:02:44) 
Mafyatik tipsiz, luks gece kulubu dunyanin hemen her yerinde imkansiz. Buralarda donen paralari “normal” vatandas Al gulum ver gulum seklinde donduremez.


  • Deathrow  (29.10.19 22:46:20) 
Klein


  • mutantking  (30.10.19 11:44:43) 
klein +1
mentha

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (30.10.19 12:08:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.