[]

askerde her gün sakal traşı olmak

sakallarım sıklaşsın ve sertleşsin istemiyorum. gillette blue 3 gibi markalar yerine permatik gibi tek bıçaklı bir şeyle traş olsam daha iyi olmaz mı bu anlamda?
 
Hepsi ayni


  • elorelia  (29.10.19 21:07:02) 
hepsi aynı epilasyon yaptır.


  • tabii lan manyak mısın  (29.10.19 21:08:48) 
Jiletle kesmenin sıklaşmasına veya sakalların sertleşmesine bir etkisi yok. Jiletle kestiğiniz zaman kesimin pürüzsüz ve keskin olmasından dolayı sertleşmiş hissettirmesi normaldir ancak daha sonra makineyle kestiğinizde bu etki ortadan kalkacaktır. Şuradan dediğim farkı görebilirsiniz:

external-preview.redd.it
  • synthetic a priori  (29.10.19 21:11:08) 
synthetic a priori +1

ilgili konu ile ilgili evrim ağacının yazısı için

evrimagaci.org
  • fezagezgini  (29.10.19 21:15:33 ~ 21:15:46) 
@synthetic a priori @fezagezgini kısa ve uzun dönem askere gidip gelenlerinki neden sıklaşıp sertleşiyor ve yanağa doğru yükselme oluyor o zaman? bir iki kişi de değil ki; geneli öyle.


  • asaf  (29.10.19 21:20:04) 
Yanak tüylerini Almak için pilli küçük makineler var. Onlardan ucuz yollu bir tane edinebilirsin. Önce tüy kısımlarını alır, sonra yanak üstlerine ve boyna çalışmadan tıraşını olursun.


  • hüseyin aga  (30.10.19 08:03:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.