Uykusuzluk sorunu

Selamlar,
Gece 11 de yatıyorum yatağa, 2 de hala dönüp duruyor oluyorum. Bunun için melatonin hapı kullanayım diyorum ama doktora danışmadan da kullanmayacağım.
Hangi bölüme gitmeliyim? Hatta nokta atışı doktor öneriniz olsa keşke ne güzel olurdu :(
Teşekkürler.

Herhangi bir çözüm yolu bulursanız lütfen bana da söyleyin. Minnettar kalırım.

  • Başkalaşım  (29.10.19 22:48:17)
Bana kalırsa doğru rota dahiliye/endokrinoloji sonra bişi çıkmazsa psikiyatri. Ama sağlam olduğuna eminsen direkt psikiyatriye git.

Ben de senelerce uyku problemleri çeken biri olduğum için her yolu denedim ve rahatlıkla söyleyebilirim ki uyku ilaçlarından uzak dur :) Benimki stres kaynaklı olduğu için henüz bi çözüm bulamadım. Hangi yolları denedin bilmiyorum ama ilaçlardan ziyade süt içip yatsan bile daha iyi.
  • superfluid  (29.10.19 23:37:17)