ikea nakliye ücreti ??

Sevgili romalılar,

ikea'dan bir L takımı bağendim. almayı planlıyordum şu an indirim var ayrıca ücretsiz nakliye kampanyası varmış. hemen almayı planlamıyordum daha evi yeni tuttum ama nakliye kampanyasında son 4 saat diyor.

1-şimdi ben kendim gidip demonte olarak alıp aracıma sığdırabilir miyim acaba ürünü bilen var mı ? ürün şu;

www.ikea.com.tr

2- kendi aracıma sığdıramayacaksam ikea kaç para nakliye parası alır

kampanyası bitmeden alayım mı amayayım mı ?

aynısından var. araca sığmadı 125₺ verdim nakliyeye.

  • hadsafhada  (29.10.19 20:15:53)
Aslında o 4 saati yazma amaçları sizi bu ikileme düşürüp aman kaçırmayım dedirtmek. Eğer ihtiyacınız varsa ve beğendiğiniz bir ürünse alın. Ama atıyorum 2 aylık bir mühlet varsa bekleyip başka markalara, modellere bakabilirsiniz. Mobilya için bir şey diyemem ama çoğu üründe araştırdıkça ve bazen de bekleyince güzel fırsatlar çıkıyor. Bazen de kaçıyor tabi.

  • the coon  (29.10.19 20:40:58)
İkeada sık sık ücretsiz nakliye kampanyası oluyo. Hele şimdi kasım sonu black friday falan kesin olur. Aceleye gerek yok.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (29.10.19 22:11:35)
ücretsiz nakliye sanırım 2500TL üstü. 25-29 Ekim diyordu. BUnun için geçerli olup olmadığını sorgulayın derim.

aracınız çok büyük değilse (station wagon, transporter vs.) bence bu koltuk arabaya sığmaz.
  • burfak  (29.10.19 22:21:16)
Bu rahat bi kanepe değil bu arada. Denedin mi ikeaya gidip?

  • Gecikmeli Tapa  (30.10.19 08:19:51)
Aynen, rahat olmama konusuna katılıyorum. Ayrıca Çok hantal bi koltuk. Taşıması zor.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (30.10.19 11:31:47)