İçine dönme vs

Kendi içine dönme, duygularını kontrol edebilme vs. gibi iç huzuru sağlayabilecek şeyler için hangi felsefeleri veya rutinleri araştırmak gerekir? Her türlü neriye açığım, tasavvuftan yogaya budizme vs kadar

Martıları Seven Adam veya Siddhartha'yı okuyarak başlayabilirsin.

  • rastinon  (28.10.19 22:57:01)
stoicism

dalgaları kontrol edemezsin ama sörf yapmayı öğrenebilirsin diyen düşünce akımı.
  • sinek kral  (28.10.19 23:04:24)
kitapla felsefeyle ogretiyle ic huzur olmaz. olsa olsa feel good movie etkisi ile bir iki gun imitasyon bir nese verir.
ic huzurunuzu kaciran catisma nedir bunu bulup cozmek gerek.

  • orpheus  (29.10.19 04:43:45)