[]

Beyaz çamaşırlar için deterjan tavsiyesi

Perwoll kullanıyordum değiştirdim, domol aldım ama daha iyisi vardır diye düşünüyorum. Böyle hayallerimdeki beyaz beyaz, pamuk gibi giysiler çıkmıyor makineden. Özellikle havlular konusunda takıntılı olduğumdan 4 5 ayda bir yeni havlular alıyorum resmen.

Şöyle bembeyaz çamaşırlar için hangi deterjanı almak gerekir, var mıdır bir tavsiyeniz? Teşekkür ederim simdiden herkese.


 
omo active + kosla oxi karıştırıyorum beyazlar için. harika çıkıyor. ps. en sevdiği renk beyaz olan kız


  • theseachange  (28.10.19 21:47:29) 
Ben ariel sıvı deterjan kullaniyorum memnunum.


  • hindistan cevizi  (28.10.19 21:48:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.